Televizní antény DVB-T a sat. servis

Potřebujete vyřešit problém se špatým signálem na Vaší TV?

Provádíme drobné opravy a výměny jednotlivých prvků, i kompletní návrhy a realizace anténních systémů pro DVB-T i satelity v domácnostech i bytových domech, včetně dodávky a stavby anténních stožárů. Samozřejmostí je příprava na přechod na DVB-T2, který nás čeká do pár let.

Profesionální přístup.

Digitální televizní pozemní vysílání DVB-T (Digital Video Broadcasting – Terrestrial) je jedním z nejrozšířenějších druhů televizního přenosu pro domácnosti. Často bývá příjem nekvalitní z důvodu špatného stavu antén, kabelových rozvodů, a to zejména spojek a rozbočovačů, nebo také aktivních prvků jako jsou zesilovače, napájecí zdroje atd.

Závadu není vždy úplně jednoduché odhalit.

Proto provádíme diagnózu DVB-T pomocí profesionálních měřících přístrojů, které ve zkušených rukou závadu odhalí velice přesně a rychle, a ušetří tak čas i peníze. Nejvhodnější konfiguraci TV antén Vám navrhneme dle měření kvality příjmu z jednotlivých vysílačů, a vašich požadavků.

Konfigurace a SMART funkce

Také Vám rádi pomůžeme s nastavením Vaší televize. Např. aby byly naladěny pouze požadované kanály s dostatečným signálem, nebo zprovozněné „SMART“ funkce na chytrých televizorech, jako třeba HbbTV (červené tlačítko), YouTube, Internet atd.
TV anteny

Tato fotka je klasický případ toho jak by to na střeše vypadat nemělo, avšak bohužel to není výjmečný případ. A dopadá to tak hlavně na bytových domech, když si každý řeší "ten svůj signál" sám.

Satlink analyzator

Diky profesionálním měřícím přístrojům je vše mnohem rychlejší. Ihned vidíme jaká je intenzita signálu, zda bude nutný zesilovač či nikoliv, atd.

Fjords

Profesionalni provedení nemusí být vždy to nejdražší, proto se vyplatí svěřit ho odborníkům.

nahoru.png, 58kB

Copyright © OMcom s.r.o. 2014