• rychlý internet a chytrá televize Holice a okolí

773 58 38 25

infolinka / servis 7:00 - 22:00

Kamerové systémy

Naše služby zahrnují kompletní instalace kamerových systémů, implementace nových do stávající sítě, diagnostiku a případné opravy. Zajišťujeme také instalaci dalších komponent, i s prvotním nastavením.

Toužíte monitorovat Váš prostor, kvůli bezpečnosti, dohledu nebo z jiného důvodu?

Navrhneme pro Vás řešení dle vašich představ a finančních možností. Máme dlouholeté zkušenosti s kvalitními kamerami známých výrobců, kteří mají 100% českou podporu, ale přesto Vás jejich cenovka neshodí ze židle.

Umíme zřídit přístup na kamerový systém ze světa bez veřejné IP, tudíž bez dalších poplatků. Umíme to se záznamovým serverem pro více kamer, i jednoduše bez něho. Pro nenáročné mnohdy postačí i záznam na integrovanou SD kartu.

Uvažujete o kamerách na novostavbu?

Neváhejte se s námi nejdříve poradit ohledně vhodné přípravy. Správně navrhnutá kabeláž Vám může velice zjednodušit práci i ušetřit spoustu peněz.

Na kamery můžete přistupovat z celého světa, z telefonu, tabletu, PC, nebo můžete mít statický monitor pro zobrazení. Přes kamerový systém lze i ovládat jednoduchá zařízení, jako např otevírání vrat, rozsvícení světel, atd...